مشاوره رایگان ترک اعتیاد مخصوص رانندگان و سایر شاغلان

مشاوره رایگان ترک اعتیاد راهی برای عبور از مسیر پر پیچ و خم رهایی از این بیماری، پیش روی افرادی که با تمام وجود خواستار درمان خود باشند باز می کند.

مشاوره رایگان ترک اعتیاد راهی برای عبور از مسیر پر پیچ و خم رهایی از این بیماری، پیش روی افرادی که با تمام وجود خواستار درمان خود باشند باز می کند.

افراد شاغلی که دچار بیماری اعتیاد شده اند برای ترک و درمان خود با مشکلات عدیده ای مواجه اند. مشکل بزرگ آنها این است که باید دوره سم زدایی خود را طی کنند اما نمی توانند در این مدت کار نکنند. کار کردن در دوره سم زدایی و همزمان با تحمل عوارض خماری می تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد.

برای مشاوره ترک اعتیاد با شماره 09194085047 تماس بگیرید

اولین مشاوره شما رایگان انجام می شود

موضوع وقتی بغرنج تر می شود که خطر بیکاری معتادان را تهدید کند. به این معنی که اگر کارفرمایان متوجه اعتیاد فرد شوند او را از کار اخراج می کنند بدون آن که برای آنها مهم باشد وی در حال تلاش برای ترک اعتیاد است.

اینجاست که پیمودن مسیر ترک اعتیاد به روش اصولی اهمیت خواهد یافت. این روش باید به صورتی باشد که ضمن موفقیت در ترک، منجر به اخراج و بیکاری معتاد در حال بهبودی نشود.

مشاوره رایگان ترک اعتیاد مقدمات اولیه را برای متقاضیان بیان می کند تا مسیر بهبودی از این بیماری را بشناسند.

مطلب مهم و مرتبط را بخوانید:

رانندگان از اقشاری به شمار می روند که برای ترک اعتیاد با مشکلات متفاوتی مواجه می شوند. از جمله مشکلات آنها این است که به کار و رانندگی در ساعت های طولانی عادت کرده اند و خستگی خود را با مصرف مواد مخدری مثل تریاک و شیره برطرف کرده اند.

این افراد وقتی تصمیم به ترک اعتیاد می گیرند با این نگرانی مواجه اند که آیا می توانند بدون مصرف مواد مخدر مثل قبل کار کنند و ساعت های طولانی رانندگی کنند یا خیر؟

پاسخ این سوال مثبت است. افراد غیرمعتاد و افرادی که قبلا اعتیاد داشته و آن را ترک کرده اند می توانند کارایی یکسانی داشته باشند. اگر معتادان بعد از ترک اعتیاد سبک زندگی سالمی در پیش بگیرند حتی می توانند بازدهی خود را از افراد غیرمعتاد هم بیشتر کنند.

مشاوره ترک اعتیاد می تواند پاسخگوی بسیاری از سوالات معتادان در مورد مسیری که بعد از قطع مصرف در پیش دارند، باشد. به شاغلان در حرفه رانندگی که دچار بیماری اعتیاد هستند توصیه می شود از مشاوره درمان اعتیاد استفاده کرده و مسیر بهبودی را بهتر و نتیجه بخش تر دنبال کنند. برای مشاوره رایگان ترک اعتیاد با شماره 09194085047 تماس بگیرید.

انتهای مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *