پسرم به قرص معتاده و میگه ازت بدم میاد

993 بازدیداعتیاد و خانوادهترک شیشه
0 دیدگاه

پسرم به قرص معتاده و میگه ازت بدم میاد

سلام و خسته نباشید به ادمین سایت ترک باما

من 60 سالمه و 4 پسر و یک دختر دارم. 3 پسرم خوب هستند و دخترمم خوبه . یک پسرم( پسر دوم) متاسفانه معتاد به قرص خواب آور و قرص متادون شده. من اطلاع نداشتم ولی گویا 12 ساله که معتاده. در یک شرکت کار می کنه ولی وضعیت خوبی نداره و همسرش هم قهر کرده و رفته. بچه نداره. من بهش گفتم پسر بیا ببریمت یه جا بستری بشی و ترک کنی. منو از خونه ش بیرون کرد و گفت ازت بدم میاد. نمی دونم باید چکار کنم این جواب زحمتای من بوده به عنوان یک پدر که پسر را بزرگ کنم و خرج تحصیل بدم و خرج ازدواج بدم و آخر به من بگه ازت بدم میاد

(برای مشاوره رایگان ترک اعتیاد با شماره 09194085047 تماس بگیرید)

ناشناس سوال پاسخ داده شده 9 بهمن 1401
2
0 دیدگاه

سلام بر شما پدر گرامی

اعتیاد یک بیماری جسمی و روانی است. شما نباید تصور کنید پسر شما یک آدم سالم و عادی است و از حرف ها و رفتار او به این نتیجه برسید که او همیشه و در همه حال از شما بیزار است. ممکن است او در آن لحظه تحت تاثیر مواد با شما این رفتار را کرده باشد. قطعا نارسایی هایی در نوع تربیت فرزند شما وجود داشته اما اگر او بخواهد از این بیماری نجات پیدا کند باید دست از سرزنش کردن شما بخاطر هر آنچه در گذشته اش اتفاق افتاده دست بردارد و مسئولیت بهبودی خود را قبول کند. شما هم باید بدانید که این فرزند بیمار است و در همه حال به محبت و توجه و حمایت شما نیاز دارد. اگر او کمک شما را رد می کند از فرد دیگری که او احساس بهتری نسبت به آن فرد دارد بخواهید با او صحبت کند و بررسی کند که آیا می خواهد برای درمان بیماری اعتیاد خود اقدامی بکند و در این مسیر آیا کمک می خواهد یا نه؟ قدم اول برای کمک به این فرزند این است که به او این پیام را منتقل کنید مادامی که خودش برای رهایی از اعتیاد مصمم نشود و از شما کمکی نخواهد نمی توانید به او کمک کنید و ضمنا به او این پیام را هم منتقل کنید به محض آن که تصمیم بگیرد از این بیماری نجات پیدا کند ، امکان کمک و بهبودی برای او فراهم می شود.
امیدوارم هر چه زودتر ایشان تمایل به بهبودی نشان دهند و درخواست کمک کنند. اگر این اتفاق افتاد با ما در تماس باشید و اطلاعات دقیق تری از ایشان به ما بدهید تا تجربه خود را در تعیین روشی مناسب برای ترک اعتیاد ایشان با شما در میان بگذاریم.

phoenix وضعیت برای انتشار تغییر کرد 16 مهر 1401
0
شما در حال مشاهده 1 از 7 پاسخ هستید ، برای مشاهده همه پاسخ ها اینجا را کلیک کنید.
پاسخ خود را بنویسید