با معتادان جنسی باید چطور رفتار کنیم؟

1.33K بازدید
0 دیدگاه

با معتادان جنسی باید چطور رفتار کنیم؟

یک جوانک 24 – 25 ساله در محل کار به من که 30 ساله هستم و هیچ تناسبی از نظر شعور و شان اجتماعی با ایشان ندارم به صراحت و با وقاحت می گوید من به شما کراش دارم. وقتی با پاسخ منفی من مواجه می شود به من می گوید باید به روانپزشک مراجعه کنم! با چنین معتاد جنسی باید چطور برخورد کنم؟

phoenix وضعیت برای انتشار تغییر کرد 7 اردیبهشت 1401
3
0 دیدگاه

سلام من در محل کار چنین رفتارهایی رو تجربه کردم. بخشی از این جور رفتارها بخاطر سرکوب جنسی طولانی مدت در جامعه ماست. این که یک نفر به این شکل ابراز کنه تمایل جنسی داره پذیرفته نیست و برقراری این روابط روش پذیرفته شده خودشو داره. به نظرم این به قول شما جوانک هوش اجتماعی بالایی نداره و متوجه نیست باید کجا چه حرفی بزنه و نیاز خودشو چطور نشون بده که شانس برآورده شدن نیازشو پیدا کنه. وقتی در واکنش به شما میگه باید بری روانپزشک در واقع داره خشم خودشو از برآورده نشدن خواسته‌ش به یکی از روش های شناخته شده یعنی برچسب زدن به شما،  نشون میده.

فکر می‌کنم بهتره این فرد رو  تحقیر نکنید و بهش بگید آدم ارزشمندیه ولی شما تمایلی به ایشون ندارید. خودتونم ازش دور نگه دارید که امنیت شما حفظ بشه.  اگر تحقیرش کنید – در سوالتون هم به نحوی تحقیرش کردید و برچسب معتاد جنسی بهش زدید- کمکی به این فرد نکردید و در رفتارهای خارج از عرفش جری‌تر میشه. ضمنا با تحقیر در وجودش خشمگین تر میشه و برای خودش و جامعه آدم نامطلوب تری میشه.

موید باشید

phoenix وضعیت برای انتشار تغییر کرد 27 فروردین 1401
1
شما در حال مشاهده 1 از 7 پاسخ هستید ، برای مشاهده همه پاسخ ها اینجا را کلیک کنید.
پاسخ خود را بنویسید