اعتياد به ترياك جقدر طول ميكشه يه نفر ترك كنه

341 بازدید
0 دیدگاه

اعتياد به ترياك جقدر طول ميكشه يه نفر ترك كنه

سلام

من يه خاستكار دارم ميكه ٤ ساله ترك كردم. واقعا خوب شده؟

مينا سوال پاسخ داده شده 21 فروردین 1401
0
1 دیدگاه

سلام

من تجربه این موضوعو دارم نمیگم باهاش ازدواج نکن ولی بهت توصیه می کنم خیلی درباره تصمیمی که می خوای بگیری تحقیق کنی و به حرف زدن خواستگارت خیلی جذبش نشی. با آدمای عاقل و باتجربه اطرافت مشورت کن. با روانشناسا و مشاوره های پیش از ازدواج مشورت کن . کاری که من نکردم و الان توش موندم.

ازدواج با معتادایی که ترک کردن اولش خیلی خوبه چون حس فداکاری داری و طرفتم با راستگویی عجیبش تو جذب می کنه. معتادایی که ترک می کنن یه حرفایی می زنن که واقعا می مونی اینا این چیزا رو چطوری میگن. استاد حرف زدن هستن. آدمو جادو می کنن. بعدش که وارد زندگی شون میشی می بینی چیزی جز همون حرفا ندارن و حرفا هم برات دیگه تکراری شده. یه سره برای اشتباهاتشون توجیه می کنن و عین آب خوردن می خوان با یه معذرت خواهی همه چیو ماست مالی کنن.

من کل زندگی مو ریختم به پای معتادی که ترک کرده اگه یه مهمونی با من بره سه تا با معتادای دیگه میره اگه یه سفر با من بیاد 4 تا با معتادای دیگه میره میگه اونا منو بهتر درک می کنن اما تا یک بحثی پیش میاد میگه اولویت من پاکیمه و حالمو بد کنی طلاقت میدم!

درد دل زیاده اینا رو گفتم که چشماتو باز کنی و تصمیمی نگیری که بعدا پشیمون بشی

ناشناس ارسال نظر جدید 28 اردیبهشت 1401

با این اوصاف به نظر شما آدمای معتادی که ترک کردن هم نباید هیچوقت باهاشون ازدواج کردی یعنی ؟

نظر اضافه کنید
1
0 دیدگاه

خانم مینا درود

اعتیاد یک بیماری پیچیده هست و درمان اون طولانی مدته. اگر خواستگار شما روند بهبودی از بیماری اعتیاد رو به درستی طی کرده باشه می‌تونید به ازدواج با ایشون فکر کنید. لازمه برای ارزیابی بهبودی ایشون از یک روانشناس خبره که کار تراپی و مشاوره پیش از  ازدواج انجام میده کمک بگیرید. اکیدا توصیه می‌کنم بدون مشاوره و به صرف این که ایشون ۴ ساله پاکه تصمیم به ازدواج نگیرید.

phoenix وضعیت برای انتشار تغییر کرد 16 فروردین 1401
0
پاسخ خود را بنویسید