اعتیاد به رابطه جنسی واقعیت داره؟

502 بازدید
0 دیدگاه

اعتیاد به رابطه جنسی واقعیت داره؟

سلام

لطفا درباره اعتیاد به سکس توضیح بدید. دوست پسر من از دخترای دیگه دلبری میکرد و من باهاش کات کردم. الان پی ام میده که دست خودم نبوده و اعتیاد جنسی داشتم. جلسه میره که گروه درمانی بشه. من به حرفش اعتماد ندارم. سوالم اینه که واقعا همچين اعتیادی هست؟ و اگه هست خوب شدنیه؟

الناز سوال پاسخ داده شده 22 اردیبهشت 1401
2
0 دیدگاه

سلام

بله ! اعتیاد به سکس واقعا وجود داره .  اعتیاد به سکس یعنی این که من در یک جایی از زندگی م ، در کودکی، آسیبی دیدم که این آسیب در روح و روان من رسوب کرده. این آسیب منو اذیت می کرده همیشه . وقتی سکس رو تجربه کردم، برای چند دقیقه یا چند ساعت یا چند روز ، از اون اذیتی که توی روح و روانم بود رها شدم ، خلاص شدم. بعد برای این که از این اذیت شدنه رها باشم دائم رفتم سراغ سکس، هی سکس رو تکرار کردم. معتاد شدم به سکس.

دوست پسر شما اگه میگه معتاد به سکس هست و جلسه میره معنیش اینه که از سکس برای آرام کردن خودش به طور افراطی استفاده یه به عبارتی سوء استفاده می کرده یا همچنان می کنه. ممکنه وقتی حتی با شماست حس کنه به اندازه کافی نتونه سکس کنه . حس کنه امنیت جنسی نداره. سکس برای اون یک جور مخدره که باید خیالش راحت باشه همیشه بهش دسترسی داره. از بقیه دلبری می کنه که اگه شما رو از دست بده یکی دیگه و یکی دیگه و یکی دیگه باشن که نیازش به سکس رو برطرف کنن. سکس نکنه چنان مضطرب میشه چنان افسرده میشه چنان عصبی میشه که کنترل خودشو از دست میده.

من می دونم که معتاد به سکس هستم. 5 ساله جلسه میرم. جلسه افراطی های جنسی گمنام به من کمک کرده از سکس سواستفاده نکنم . سکس مصرف نکنم برای فرار از مشکلات درونی خودم . 12 قدم این انجمن کمکم کرده که مشکلات درونی خودمو بشکافم و باهاشون روبرو بشم. این مشکلات کمرنگ شده برای من و دیگه مجبور نیستم برای آروم کردن درونم دائم سکس کنم یا به سکس فکر کنم.

اعتیاد به سکس طبق تجربه من به طور کامل خوب شدنی نیست. یعنی محو نمیشه . اما میشه از این اعتیاد با همین برنامه 12 قدم رها شد . من  باید جلسه برم . باید اصول 12 قدم رو هر روز در زندگیم اجرا کنم تا در زندگی خودم آروم باشم و نیازی به مصرف افراطی سکس نداشته باشم.

امیدوارم تجربه من به شما کمک کنه و جواب سوالتو تا حدودی داده باشم

phoenix وضعیت برای انتشار تغییر کرد 22 اردیبهشت 1401
2
شما در حال مشاهده 1 از 4 پاسخ هستید ، برای مشاهده همه پاسخ ها اینجا را کلیک کنید.
پاسخ خود را بنویسید