چطور ثابت کنم شوهرم معتاده؟

366 بازدید
0 دیدگاه

چطور ثابت کنم شوهرم معتاده؟

شوهر من معتاده . فیلم دارم ازش که داره شیشه میکشه. چند تا فیلم دارم ازش. این فیلما توی دادگاه می تونه ثابت کنه شوهرم معتاده؟ یک بار دادگاه رفتیم ولی انقدر با قاضی قشنگ صحبت کرد که قاضی قبول نکرد معتاده. ظاهرشم نشون نمیده

س سوال پاسخ داده شده 23 اردیبهشت 1401
1
0 دیدگاه

سلام خانم

در خصوص اثبات اعتیاد فیلم و عکس هایی که داری مطمئن باش بی تاثیر نیست و قاضی از همون فیلم و عکسا به این نتیجه میرسه که شوهرت معتاده. البته اینو بگم که قاضی ها هم در زمینه تشخیص معتادا استاد شدن انقدر که معتاد زیاده و انقدر که پرونده های طلاق بخاطر اعتیاد زیاده. ولی اینو بدون که حتی اگر ثابت کنی شوهرت معتاده دادگاه ها و قضات ایران خیلی اکراه دارن از دادن حکم طلاق و سریعا رای به طلاق نمیدهند. قاضی برای شوهر من حکم داد که حتما باید دو دوره ترک در کمپ را بگذراند و اگر ترک نکرد حکم طلاق صادر میشه. شوهرم رفت کمپ دو دوره هم موند و 6 ماه بعدشم باز پاک بود ولی دوباره معتاد شد . بعد از کلی دوندگی این بار قاضی حکم طلاق رو داد. خدا بهت صبر بده که اگه شوهرت خوب شدنیه صبور باشی و کنارش بمونی و اگرم خوب شدنی نیست که زودتر طلاق بگیری و خلاص شی.

phoenix وضعیت برای انتشار تغییر کرد 23 اردیبهشت 1401
1
0 دیدگاه

سلام

تشخیص اعتیاد در دادگاه توی ایران به نظر قاضی بستگی داره. من از شوهرم عکس و فیلم داشتم در حال تریاک کشیدن . توی دادگاه قاضی اصلا نگاه به فیلم و عکسای من نکرد. گفتم ازش فیلم و عکس دارم قاضی گفت لازم نیست.  به شوهرم گفت شما اعتیاد داری خیلی واضحه. شوهرم اعتراض کرد گفت بفرستید آزمایش قاضی گفت آزمایش لازم نیست می فرستمت زندان! حکم طلاق رو هم صادر کرد. البته 2 بار احضارش کرده بودن نیومده بود و سو سابقه هم زیاد داشت چند بار بخاطر اعتیاد و مواد مخدر زندانی شده بود.

phoenix وضعیت برای انتشار تغییر کرد 19 اردیبهشت 1401
1
پاسخ خود را بنویسید