فرزند معتادم امنیت جانی خانواده را تهدید می کند

906 بازدید
0 دیدگاه

فرزند معتادم امنیت جانی خانواده را تهدید می کند

با سلام

بنده یک پدر 66 ساله هستم. یک پسر و دو دختر دارم. دخترها یکی به خانه شوهر رفته و دیگری دانشجو و مجرد است. متاسفانه متوجه شدم پسرم به مواد مخدر شیشه اعتیاد پیدا کرده. اعتیاد پسرم از 2 سال قبل شروع شد و در حال حاضر برای ما به یک معضل خیلی سخت تبدیل شده است. ایشان مغازه دار بوده و مغازه را هم خودم برایش خریدم . الان مدت 4 ماه است مغازه را اجاره داده و بیکار است. از چند سال پیش تنها زندگی می کند. الان هر از چندی به خانه ما می آید و با فحاشی و شکستن شیشه ها از من سهم ارث می خواهد . از من می خواهد خانه و هر چه دارم بفروشم و اجاره نشین شوم و هر چه دارم به او بدهم. تهدید می کند که خانه را با من به آتش می کشد. می گوید یا تو مرا بکش یا من تو را می کشم. نمی دانم باید چکار کنم.

ناشناس سوال پاسخ داده شده 7 خرداد 1401
1
0 دیدگاه

سلام

این مشکلاتی که شما نوشتی سر من سوت کشید. اگه این پسر شیشه میکشه یه بلایی سر خودش و شما میاره پس موضوعو جدی بگیر. اون الان حالیش نیست اصلا. مورد مشابه در همسایگی ما بود چند بار بردنش کمپ اجباری تا بالاخره آدم شد. اینم ریسک داره البته چون اگه فرار کنه صاف میاد سراغ شما. به نظرم بگو من ارثتو میدم به شرطی که ۶ ماه بری کمپ و تایید کنن که پاکی.

اگه وضعت خوبه در خونه تُ از این درهای ضد سرقت بذار و دوربین و دزدگیر نصب کن. کلانتری محلم در جریان بذار و یه شیرینی بهشون بده که زنگ زدی زود بیان. خدا کمکت کنه

phoenix وضعیت برای انتشار تغییر کرد 31 اردیبهشت 1401
0
شما در حال مشاهده 1 از 6 پاسخ هستید ، برای مشاهده همه پاسخ ها اینجا را کلیک کنید.
پاسخ خود را بنویسید