دخترم با دوستاش قلیون میکشه می ترسم معتاد بشه

338 بازدیداعتیاد و خانواده
0 دیدگاه

دخترم با دوستاش قلیون میکشه می ترسم معتاد بشه

سلام

دختر من 23 سالشه و دانشجوئه.  با دوستاش دورهمی میرن و اونجا قلیون میکشه. من نگرانم معتادش نکنن. دوستای خوبی نداره. یک برادر داره که 10 سال بزرگتره و مذهبیه. اصلا با هم میونه خوبی ندارن. پدرشم فوت شده. فقط با دوستاشه و اونام سیگاری و قلیونی هستن تازه اگه چیز دیگه نکشن

صدیقه سوال پاسخ داده شده 19 مهر 1401
0
0 دیدگاه

سلام
دوست ناباب داشتن برای دختر خانم ها یک معضل جدی و مشکل ساز است. سیگار یا قلیون کشیدن اونقدرا مشکل جدی برای ایشون به عنوان یک دانشجو نیست و می تونه یک جور کنجکاوی یا ابراز وجود یا حتی اعتراض به شرایط اجتماعی باشه . اما دوست ناباب رو جدی بگیرید و راجع بهش باهاش صحبت کنید. در مورد سیگار و قلیون اجازه ندید جلوی شما مصرف کنه ولی زیاد پرس و جو و کنترلش هم نکنید که مصرفشو کاملا مخفی کنه. بهش بگید اگه مایل بود برای شناخت روابط سالم و گزینش دوستان خوب می تونید برای یک مشاور روانشناس پیدا کنید. اگه تمایل داشت در این زمینه حتما کمکش کنید ولی اگر تمایلی نداشت بهتره که سعی کنید رابطه خودتونو با ایشون صمیمی تر کنه تا به شما اعتماد بیشتری پیدا کنه و ازتون کمک بخواد.

phoenix وضعیت برای انتشار تغییر کرد 25 مهر 1401
0
0 دیدگاه

سلام

شما باید با دخترتون دوستی کنید. اگر دختر شما دوستان نابابی داره امکان به انحراف کشیده شدن اون وجود داره. شما باید ارتباطتتون رو با دخترتون تقویت کنید. برای این کار، حتما از مشاورانی که تخصص دارن کمک بگیرید. شرایطی که شما از اون صحبت کردید باید بیشتر توضیح بدید برای مشاور که بتونه بهتون راهکارهای علمی بده.

phoenix وضعیت برای انتشار تغییر کرد 31 مرداد 1401
0
پاسخ خود را بنویسید